Laksen Cavendish Cartridge Bag patruunalaukku

389.90

Tuotetunnus (SKU): laksen2189479-368667-565093 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:
  • Tyylikäs patruunalaukku, jossa on tilaa 75 patruunalle – täydellinen kumppani lintujahtiin.
  • Valmistettu laadukkaasta skotlantilaisesta villasta italialaisilla nahkayksityiskohdilla ylellisen ilmeen saavuttamiseksi.
  • Suljettavissa nahkaremillä ja varustettu leveällä olkahihnalla käytännöllistä kantamista varten.
  • Kestävät messinkiset kiinnikkeet takaavat laukun pitkäikäisyyden vaativissakin metsästysolosuhteissa.

Cavendish Tweed -patruunalaukku on huolellisesti valmistettu ja käytännöllinen laukku, joka tarjoaa helpon pääsyn patruunoihin päivinä, jolloin metsästät korkealla lentäviä lintuja. Laukun tyylikkäät materiaalit ja harkitut yksityiskohdat tekevät siitä sekä funktionaalisen että edustavan osan metsästysvarustustasi.

Laukun ulkokangas on valmistettu laadukkaasta skotlantilaisesta villasta, jota täydentävät hienot italialaiset nahkayksityiskohdat luoden hienostuneen ja laadukkaan kokonaisuuden. Leveän olkahihnan ansiosta laukku on mukava kantaa pitkiäkin aikoja, mikä tekee siitä luotettavan kumppanin pitkille metsästyspäiville.

Tweed: Cavendish | Materiaali: 100% skotlantilainen villa, italialainen nahka | Kapasiteetti: 75 patruunaa

Tuotteen myyjä: Widforss.fi. Tämän hetken hinnan ja saatavuuden näet verkkokaupasta.

Osa sivustolla olevista linkeistä on mainoslinkkejä tuotteita myyviin verkkokauppoihin.

Scroll to Top