Palermo-reppu

249.00

Pehmeästä, pintakuvioidusta nahasta ja himmeästi kiiltävästä tekstiilimateriaalista valmistettu sdlr-reppu sopii ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 11694477928 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Myyjä: Stockmann

Pehmeästä, pintakuvioidusta nahasta ja himmeästi kiiltävästä tekstiilimateriaalista valmistettu sdlr-reppu sopii mainiosti esimerkiksi jokapäiväiseen käyttöön ja matkailuun. Solkisomisteisella hihnalla kiinnitettävä yläosa avataan ja suljetaan vetoketjulla, jonka päiden painonapit avaamalla repun suu aukeaa kokonaan. Sisäpuolella on tekstiilivuori, avo- ja vetoketjutaskut sekä oma lokero tabletille tai 13-tuumaiselle kannettavalle tietokoneelle. Lisäksi etuosassa on pystysuuntainen vetoketjutasku. Repussa on pyöristetty, lyhyt kantokahva sekä pehmustetut olkaimet, jotka voi säätää itselle sopiviksi.

*Tuotteiden tämän hetken saatavuuden ja hinnan näet verkkokaupasta. 

Lisää vastaavia tuotteita voit etsiä sivustoltamme käyttäen hakutoimintoa.

Sivustolla on mainoslinkkejä tuotteita myyviin verkkokauppoihin. 

Sivustolla on käytössä evästeitä palvelun toimittamiseen ja liikenteen analysointiin. Voit joko hyväksyä tai kieltää nämä valintasi mukaan.
Lue lisää
Hyväksy
Hylkää
Scroll to Top