Deluxe kylpytakki ja pyyhe logolla

100.27

Deluxe kylpytakki ja pyyhe nimelläNimikoitu, laadukas oma kylpytakki ja pyyhe ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 77256 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Myyjä: You Name It

Deluxe kylpytakki ja pyyhe nimellä

Nimikoitu, laadukas oma kylpytakki ja pyyhe on varma valinta kun etsit lahjaa, joka takuulla ilahduttaa lahjansaajaa.

Kylpytakin sisäpuoli on puuvillafroteeta, joka tuntuu iholla miellyttävän pehmeältä ja hengittävältä. Se imee myös märälle iholle laitettuna vettä, kuten froteinen pyyheliina. Ulkopuoli on erityisen pehmeää, lyhyeksi leikattua mikrokuitua, joka luo ulkopuolelle miellyttävää silkkistä pehmeyttä sekä tyylikkäänä pysyvän ulkonäön.

Mikrokuidun ehdoton etu on myös se ettei siihen tule langanvetoja kuten froteetakkeihin. Todella reilun kokoinen pyyhe 90x150cm on ihanan käytännöllinen ja lämmin.

Tuotetiedot:

  • Väri: erittäin tumma navy (lähes musta) valkoisilla tereillä
  • Kylpytakin materiaali: pehmeä ja lämmin mikrokuitukangas, sisäpuolelta frotee puuvilla
  • Pyyhkeen materiaali: 100 % Ökotex-sertifioitu puuvilla
  • Merkintätapa: brodeeraus
  • Pyyhe: 90 x 150cm
  • Hoito-ohje: pesu 40 °C

Kokotaulukko

KokoA PituusB HelmaC Rinta ½D HartiatE KainaloF HihaG Hihan lev.M Vyö pituus / lev.L TaskuS1201325816295718180 / 4,518–20 × 20M1251366017305819185 / 4,520 × 20L1301406218315920190 / 4,520 × 20 

 

*Tuotteiden tämän hetken saatavuuden ja hinnan näet verkkokaupasta. 

Lisää vastaavia tuotteita voit etsiä sivustoltamme käyttäen hakutoimintoa.

Sivustolla on mainoslinkkejä tuotteita myyviin verkkokauppoihin. 

Sivustolla on käytössä evästeitä palvelun toimittamiseen ja liikenteen analysointiin. Voit joko hyväksyä tai kieltää nämä valintasi mukaan.
Lue lisää
Hyväksy
Hylkää
Scroll to Top