Firming facial oil -kasvoöljy, 30ml

46.90

Ainutlaatuinen sekoitus antioksidanttipitoista ravintoa granaattiomena-, aprikoosin-, avokado- ja arganpähkinäöljyistä. Lisää ... Lue lisää
Tuotetunnus (SKU): 16297101197 Osasto: Avainsana tuotteelle Tuotemerkki:

Myyjä: Stockmann

Ainutlaatuinen sekoitus antioksidanttipitoista ravintoa granaattiomena-, aprikoosin-, avokado- ja arganpähkinäöljyistä. Lisää joustavuutta ja kiiltoa. Täydellinen iholle, jossa näkyy selkeitä iän merkkejä epätasaisuuksien, vähentyneen elastisuuden ja ryppyjen muodossa. Noin 40-vuotiaasta alkaen. Niilleainutlaatuinen sekoitus kahdeksasta valikoidusta kasvikunnan kauneusöljystäravitsee tehokkaasti ja vähentää juonteitaantaa välittömästi luonnollista hehkua iholleimeytyy helpostiparantaa ihon elastisuutta ja kimmoisuutta ja solujen uudistumistakäyttö:levitä muutama pisara kevyesti kostutetulle iholle kasvovoiteen alle. Hiero kevyesti. Vältä silmänympärysihoa.

*Tuotteiden tämän hetken saatavuuden ja hinnan näet verkkokaupasta. 

Lisää vastaavia tuotteita voit etsiä sivustoltamme käyttäen hakutoimintoa.

Sivustolla on mainoslinkkejä tuotteita myyviin verkkokauppoihin. 

Sivustolla on käytössä evästeitä palvelun toimittamiseen ja liikenteen analysointiin. Voit joko hyväksyä tai kieltää nämä valintasi mukaan.
Lue lisää
Hyväksy
Hylkää
Scroll to Top