SELECTED FEMMEn merinovillainen neuletakki. Lasketut olkasaumat ja kapenevat, pitkät hihat. Suora malli, jossa ei kiinnitystä, joten voidaan käyttää hyvin jakun tai takin korvikkeena. Päälitaskut, joissa on ihana lämmitellä käsiä. Väri kaunis puuteri.
Selected Femme naisten neuletakki, Darla Kitti
89,99€
100% Merinovilla
Lisää samankaltaisia tuotteita
Only and Sons miesten huppari ONSCERES Hoodie Sweat, vaaleansininen
Vaatteet ja asusteet 27,99€ Katso tuotePolo Ralph Lauren miesten neulepusero Long Sleeve Sweater, keskisininen
Vaatteet ja asusteet 195,00€ Katso tuote
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Selected Femme
Selected Femme naisten paita, SLFTENNY SS V-NECK TOP Luonnonvalkoinen
Vaatteet ja asusteet 49,99€ Katso tuoteSelected Femme Naisten Neuletakki, SLFThea LS Knit Merino Cardigan Noos Black
Vaatteet ja asusteet 79,99€ Katso tuoteSelected Femme naisten neulepusero SLFSELMA SUS LS KNIT PULLOVER NOOS, Birch
Vaatteet ja asusteet 35,99€ Katso tuote
Hyvä tietää
Tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot voivat muuttua nopeasti. Suosittelemme tarkistamaan ajantasaiset tiedot aina suoraan myyjän verkkokaupasta ennen tilausta.
Suomessa kuluttajalla on yleensä oikeus palauttaa tuote 14 päivän kuluessa, mutta käytännöt voivat vaihdella verkkokaupoittain. Myyjä vastaa aina tuotteen toimituksesta, hinnasta, takuusta ja mahdollisista reklamaatioista.
Suosittelemme tutustumaan myyjän toimitusehtoihin, palautuskäytäntöihin ja asiakaspalvelun ohjeisiin ennen tilausta. Näin varmistat, että saat juuri sen tuotteen ja palvelun, jonka haluat.









