TV-taso on valmistettu massiivisesta mangopuusta, ja siinä on liukuovet rautaa. Siinä on kaksi ovea ja kolme laatikkoa, joiden keskellä on avohylly. Silitysrauta on viimeistelty mustaksi ja puu luonnonväristä, patinoitua mangopuuta. Mitat: korkeus 55 cm, leveys 150 cm ja syvyys 40 cm. Tilavuus: 0, 33 m³. Paino: 45 kg. Väri voi poiketa hieman kuvasta, koska kappale on käsintehty. Tumma pähkinäpuu.
TV-taso mangopuusta, harmaat metallijalat
1,189,99€
Lisää samankaltaisia tuotteita
Lisää tuotteita tuotemerkiltä Giner y Colomer
Mangopuusta valmistettu senkki, jossa tumman pähkinänruskeat metallijalat
Huonekalut 1,759,99€ Katso tuote
Hyvä tietää
Tuotteen saatavuus, hinta, toimitusajat ja muut ehdot voivat muuttua nopeasti. Suosittelemme tarkistamaan ajantasaiset tiedot aina suoraan myyjän verkkokaupasta ennen tilausta.
Suomessa kuluttajalla on yleensä oikeus palauttaa tuote 14 päivän kuluessa, mutta käytännöt voivat vaihdella verkkokaupoittain. Myyjä vastaa aina tuotteen toimituksesta, hinnasta, takuusta ja mahdollisista reklamaatioista.
Suosittelemme tutustumaan myyjän toimitusehtoihin, palautuskäytäntöihin ja asiakaspalvelun ohjeisiin ennen tilausta. Näin varmistat, että saat juuri sen tuotteen ja palvelun, jonka haluat.









